Vacature commerciële binnendienst

03-05-2024
Wil je werken in een modern kantoor met een gezellig team? En word je blij van afwisselende werkzaamheden met een hoge waardering van onze klanten? dan hebben wij de baan voor jou!

De functieomschrijving

Als commercieel medewerker binnendienst ga je aan de slag met verkoopactiviteiten vanuit de binnendienst. Dit doe je niet alleen door het verwerken van bestellingen en het aannemen van orders en offertes, je staat onze klanten ook telefonisch te woord om hun vragen te beantwoorden en te adviseren over producten. Met jouw commerciële blik draag jij je steentje bij aan de vergroting van de klantenkring en de omzet. Je werkt veel samen met de relatiebeheerders, die op de weg zitten om bij onze klanten op bezoek te gaan. Al met al gaat het om een gevarieerde en administratieve functie waar je al je commerciële creativiteit in kwijt kan.

Enkele van je taken zijn

 • Het verwerken van bestellingen en het opmaken van orders en offertes.
 • Algemene kantoorwerkzaamheden, zoals het behandelen van correspondentie, aannemen en invoeren van orders en het aannemen van de telefoon
 • HEt adviseren, informeren en contact onderhouden met klanten over producten ( specificaties, prijzen en condities) 
 • Het oppakken van deeltaken richting klanten op verzoek van relatiebeheerders
 • Het ontvangen van klanten op kantoor
 • De verzorging van communicatie met buitenlandse klanten inzake vragen, orders, prijzen, transport zendingen etc.
 • De afhandeling van eventuele klachten
 • Proactief uitzetten van commerciële acties om de klantenkring en omzet te vergroten

De organisatie

Sinds 1938 is HJ van Drunen B.V. een bekende naam in de Benelux. Vanuit Nieuwkuijk werken wij met een enthousiast team aan het succesvol beleveren van bedrijven die actief zijn op het vlak van orthopedisch schoeisel, podotherapie en podologie. Door jarenlange ervaring en gedegen marktonderzoek staan wij garant voor een zeer compleet assortiment. Ons team van ongeveer 20 collega’s groeit en bestaat uit vakkundig personeel dat klanten met raad en daad bijstaat. Onze kernwaarden zijn kwaliteit, betrouwbaarheid en toewijding. Met die instelling bedienen wij onze klanten via onze binnendienst, onze website en met een team van relatiebeheerders. Daarnaast zijn wij de eerste in de sector met een eigen app waarmee klanten direct kunnen bestellen!

Wat hebben wij te bieden

HJ van Drunen B.V. heeft een modern ingericht kantoor waar een informele en collegiale sfeer heerst met een gezonde dosis humor. Er wordt snel geschakeld en er is veel ruimte om je eigen rol eigen te maken en jezelf verder te ontwikkelen, bijvoorbeeld door opleidingen. Naast een salaris volgens ons salarisgebouw krijg je 25 vakantiedagen (o.b.v. van een fulltime dienstverband) met de mogelijkheid om er een aantal bij te kopen. Aan het einde van het jaar is er ook kans op een jaarbonus.

We hechten veel waarde aan de persoonlijkheid van onze medewerkers en we zijn dan ook op zoek naar iemand die hier zichzelf kan zijn en van een grapje houdt. Je hebt ideeën, maar krijgt ook meteen de mogelijkheid deze concreet uit te werken en je collega’s daarin mee te nemen. We zijn een klein bedrijf waar snel wordt geschakeld.

Waar zijn we naar opzoek

 • MBO werk- en denkniveau
 • Vloeiend in Nederlands en een goede beheersing van de Engelse taal
 • Beheersing van de Duitse taal is een pré
 • Kan goed overzicht behouden en kan gestructureerd werken
 • Betrouwbaar, toegewijd en kwaliteit gericht
 • Ervaring in een soortgelijke functie is fijn

Geïnteresseerd?

Wil jij graag onderdeel zijn van ons team? Maak je interesse kenbaar door jouw CV met een korte motivatie te mailen naar hrm@hjvandrunen.nl.

Soort dienstverband: Fulltime/parttime (minimaal 24 uur)

Arbeidsvoorwaarden:
 • Bedrijfsfeesten
 • Extra vakantiedagen
 • Kerstpakket
 • Pensioen
 • Reiskostenvergoeding
 • vrijdagmiddagborrel 

Werkschema:
 • Dagdienst 8:00 tot 17:00
 • Gezamelijke pauzes ( 2x kwartier koffie pauze 1x half uur lunch)
 • ma-vr